Posted in: Nezaradené

Prečo sme jednotka na trhu alebo ako si správne vybrať svoj Waspper

V dnešnej modernej dobe je trh presýtený rôznymi výrobkami a službami, a niekedy je ťažké vedieť sa zorientovať, čo nám kto ponúka. V tomto článku sa dozviete, prečo sme najlepšia voľba pri výbere vysokotlakových čističov pre domáce použitie a profi využitie. 

 

Zabudnite na elektrinu a káble

 

Benzínové spaľovacie motory sú to správne riešenie pre chlapov. Ponúkajú obrovský výkon a sú symbolom toho, čo nás chlapov vždy fascinovalo. Pustiť benzín, zapnúť sytič a potiahnuť za kábel – sviečka hodí iskru a nastane výbuch. Otáčky na plno a môžete sa pustiť do práce. Ten pocit zažijete len pri našich strojoch. Waspper nájde využitie na chate, 

záhrade, pri dome a na ťažko dostupných miestach a vďaka rámu na kolesách nemáte problém prekonať aj náročnejší terén. Výkonné čerpadlo zaručí vysoký výstupný tlak, ktorý môžete regulovať otáčkami motora alebo pri premium produktoch priamo na čerpadle. A to všetko bez použitia elektrickej energie a káblov! Pre naše stroje používame tie najlepšie motory – originál Honda motory, Briggs and Stratton (USA) a náš vlastný Peggas. Všetky tieto motory sú dôkladne testované a vyhovujú aj tým najprísnejším požiadavkám na kvalitu. Pri pravidelnej údržbe vám zaručia roky bezporuchovej prevádzky!

 

Ktorý model si vybrať ?

 

To je otázka, s ktorou sa stretávame hádam asi najčastejšie. Naša odpoveď je skoro stále rovnaká – čo potrebujete vyčistiť ? 

 

Naše produkty totižto delíme na dve hlavné kategórie:

Hobby a Premium edíciu. 

Hobby edícia je určená primárne pre tých, ktorý si potrebujú vyčistiť auto, záhradu, garážovú bránu, prístupovú cestu alebo kamenný obklad. Táto edícia nie je vhodná na celodennú prácu. Najideálnejšie je vyčistiť čo treba a nechať stroj oddýchnuť. Napokon si všetci chceme po ťažkej práci dopriať odpočinok. Hobby stroje sú štandardne dodávané so 7,5m PVC vysokotlakovou hadicou a rôznymi tlakovými dýzami pre rôznorodé použitie. V balení nechýba všetko potrebné príslušenstvo, ktoré potrebujete k tomu, aby ste svoj stroj mohli začať používať ihneď po doručení. Po otvorení krabice nájdete návod, ktorý je nutné si prečítať! V krabici ďalej nájdete vysokotlakový čistič a rám, kolesá, vysokotlakovú hadicu a ergonomickú pištoľ s kvalitným oceľovým nástavcom, olej a príslušenstvo potrebné pre poskladanie stroja. Prevádzka a údržba stroja je naozaj jednoduchá a zvládne to každý!

 

Premium edícia je určená na celodennú prácu. Pri premium edícii využijete kvalitnejšie a výkonnejšie čerpadlá, ktoré Vás nesklamú ani v tých najnáročnejších situáciach. Premium edícia zvládne vyčistiť aj tú najhoršiu špinu. Kvalitné motory zaručia vysoký výkon a nízku spotrebu. Pokiaľ nepotrebujete plný výstupný výkon, otáčky môžete znížiť regulátorom priamo na čerpadle. V balení nájdete 5 druhov dýz, ergonomickú tlakovú pištoľ a 10m gumennú hadicu. V balení nájdete samozrejme návod na použitie, ktorý je nutné si prečítať, vysokotlakový čistič a rám, kolesá a príslušenstvo potrebené pre poskladanie stroja. 

 

Objavte ďalšie možnosti 

 

Viete ktorý stroj je pre Vás ten najlepší ? Zakúpením stroja sa to nekončí, práveže naopak! Pred sebou máte neprebádané možnosti využitia a možnosti dokúpenia širokého sortimentu príslušenstva. Pri navrhovaní naších strojov sme mysleli na to, aby boli čo najkompatibilnejšie s príslušenstvom iných značiek.  Povrchový čistič, turbotryska, nástavce na spájanie hadíc, napeňovač, filtre na vodu sú len zlomok toho, čo ponúkame. Objavte ďalšie možnosti využitia v našom e-shope! 

 

Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať pre ďalšie info!  

Write A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *