Waspper: Zákaznícky servis na vysokej úrovni

V spoločnosti Waspper veríme, že spokojnosť zákazníkov je kľúčom k úspechu. Preto sa neustále snažíme zlepšovať naše produkty a služby, aby sme vám priniesli čo najlepší zážitok z čistenia.

Vaše skúsenosti sú pre nás dôležité

Váš feedback je pre nás hnacou silou a motiváciou. Akékoľvek problémy, s ktorými ste sa pri používaní našich tlakových čističov, vodných čerpadiel alebo príslušenstva stretli, nám prosím oznámte. Vaše postrehy nám pomôžu zlepšiť naše produkty a služby a zároveň uľahčiť čistenie pre ostatných zákazníkov.

Waspper zákaznícky servis - Benzínové vysokotlakové čističe Waspper

Dôkladná kontrola pri prevzatí

Pri preberaní objednávky si prosím vždy skontrolujte, či balík nie je poškodený. Váš záujem je skontrolovať obsah zásielky v deň jej doručenia. V centre starostlivosti o zákazníkov Waspper je spokojnosť zákazníka našou najvyššou prioritou.

Návod na použitie, ktorý je súčasťou každého produktu, vám môže ušetriť čas a uľahčiť prácu. Pred použitím si ho prosím vždy prečítajte a skontrolujte, či máte v balení všetky komponenty.

Chýbajúce komponenty alebo nesprávny produkt?

Ak v objednávke chýbajú nejaké časti alebo ste dostali nesprávny produkt, neváhajte kontaktovať našu technickú podporu alebo zákaznícky servis. Naši ochotní a skúsení pracovníci vám radi pomôžu s riešením vášho problému.

Spoľahnite sa na Waspper

Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli s výberom a používaním našich produktov. S Waspper bude čistenie hračkou!

Neváhajte nás kontaktovať:

  • Telefonicky: +421 940 636 600
  • Emailom: tech.support@waspper.com
  • Webová stránka: https://waspper.com/